Blog Kochane Dzieci

Zdrowe posiłki od kuchni – startujemy!

Cześć!!!

Mam dla Was dobrą wiadomość!

Właśnie ruszam z nowym cyklem wpisów ‘Zdrowe posiłki od kuchni’! Częścią składową tego cyklu będą  filmy:)

 

O co chodzi?

W każdy wtorek będę publikować na blogu wpis zawierający przepis na dany tydzień. Obok przepisu znajdziecie nagranie w postaci video, na którym pokażę jak od kuchni (dosłownie od kuchni:) przygotować dany posiłek.

Osoby, które zapisały się do mojego newslettera dostaną przepis na danie i listę potrzebnych składników wcześniej, czyli już w czwartek poprzedniego tygodnia. Wtedy bowiem wyślę do nich newsletter ze wszystkimi informacjami. Dzięki temu te osoby będą mogły już wcześniej się przygotować i kupić listę potrzebnych składników, aby gotować ‘razem ze mną’:)

 

Co dzięki temu zyskacie:

  • pomysł na zdrowe danie na każdy tydzień
  • wiedzę, jak je przygotować (dzięki filmowi) i przekonanie, że nie jest to wcale trudne!:)
  • motywację, aby planować swoje posiłki, jednocześnie zaopatrując się wcześniej w potrzebne składniki (w przypadku osób zapisanych do newslettera) – jeśli naprawdę chcecie rozpocząć swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem, to planowanie posiłków jest jednym z kluczy do sukcesu!
  • informacje na temat różnych ciekawostek dotyczących zdrowych produktów i samego gotowania

 

Zasada, którą się będę kierować jest taka, aby gotować z produktów na które jest sezon – będę starała się wybierać głównie produkty polskie, jak najmniej przetworzone, ale oczywiście będą od tej zasady odstępstwa, które tylko potwierdzają regułę:)

Dzięki temu dania będą relatywnie tanie i będziemy mieć pewność, że odpowiadają potrzebom naszego organizmu w danym czasie.

 

Mam nadzieję, że wszystkie te aktywności zachęcą Was do tego, aby zacząć samemu eksperymentować ze zdrowymi przepisami.

Z własnego doświadczenia wiem, że ważna jest nie tylko wiedza ‘jak’ coś zrobić, ale odpowiednia motywacja, aby ‘chciało nam się’ to zrobić! Mam nadzieję, że moje wpisy i filmy będą spełniać dobrze obie te funkcje!

 

 

Napiszcie proszę czy pomysł Wam się podoba. Pozostaję również otwarta na Wasze pomysły i sugestie!

A tymczasem załączam krótki film, na którym opowiadam o tym pomyśle.

 

Zachęcam Was również do zasubskrybowania mojego kanału na YouTube, dzięki czemu będziecie od razu informowani o moich nowych filmach. Możecie to zrobić klikając w poniższy link:

Subskrybuj

 

Pozdrawiam zdrowo,

Patrycja z bloga kochanedzieci.pl

2 Komentarze

  1. Wspaniały pomysł!!!! :-) Rewelacja! To będzie BARDZO, BARDZO, BARDZO pomocne :-) Ja już się cieszę :-)

    • Jume, a ja już się cieszę, że będziesz mi towarzyszyć w tej podróży!:) Dla mnie to też ciekawa przygoda – już szykuję plecak i ruszam w drogę! Do zobaczenia na szlaku!:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


Wymagane