Blog Kochane Dzieci

Propozycja wzięcia udziału w darmowym warsztacie dla mam z małym dzieckiem – gorąco polecam!

warsztaty

Witajcie Drogie Mamy!

Dzisiaj zwracam się szczególnie mocno do wszystkich Mam z małymi dziećmi.

Mam dla Was naprawdę niepowtarzalną i wyjątkową propozycję wzięcia udziału w warsztacie prowadzonym przez Aleksandra Barszczewskiego, wybitnego trenera i coacha w dziedzinie komunikacji międzyludzkiej!

 

 

Jest to osoba niezwykła, nietuzinkowa i z ogromną wiedzą.

Potwierdzeniem tego może być to, że ten człowiek z sukcesem od ponad 22 lat prowadzi warsztaty  dla różnego szczebla managerów z Polski i nie tylko. Zwykle warsztat z nim kosztuje naprawdę duże pieniądze, ale człowiek ten, znając realia młodych ludzi, prowadzi też swoje warsztaty zupełnie za darmo, chcąc dzielić się swoją wiedzą z tymi, którzy, jak sam mówi, czasami mają na początku pod górkę. I na tym polega kolejna niezwykłość i osobowość tego człowieka.

 

Jedyne, czego od nas wymaga, to motywacja i chęć zmiany czegoś w swoim życiu.

Miałam przyjemność dwukrotnie uczestniczyć w warsztatach przez niego prowadzonych, na których poruszał problemy z takich dziedzin jak skuteczna komunikacja międzyludzka (na wielu płaszczyznach, w tym tej zawodowej i osobistej), negocjacje, sztuka prezentacji, czy budowanie i podtrzymywanie relacji.

Ale wachlarz jego możliwości jest bardzo szeroki i tylko tak naprawdę od nas i naszych preferencji zależy, jak warsztat będzie wyglądał. Mogę tylko dodać, że na jeden z tych warsztatów jechałam do odległego miasta, razem z całą Rodziną, czyli Mężem, Synkiem i Córeczką w brzuchu:) Ale było warto:)

Dzięki takiemu warsztatowi można naprawdę wiele się nauczyć jak być skuteczniejszym w działaniu, osiągać zamierzone cele i zwiększać tym samym komfort swojego życia. Dlatego chyba każda grupa wiekowa, zawodowa, czy inna mogłaby skorzystać na spotkaniu z Alexem. W tym my, Mamy.

 

Teraz Alex kieruje swoją ofertę do nas, mam z małymi dziećmi.

Drogie Panie, takiej oferty po prostu nie można przegapić!!!

Alex poprowadził niedawno podobne spotkanie w Krakowie, a teraz, zobaczywszy, jak wspaniałe i zmotywowane mamy Mamy, proponuje podobne spotkania w innych miejscach. Wszystko zależy tylko od nas, czy odpowiemy ‘tak’ na Jego zaproszenie.

 

Zadeklarowałam chęć zorganizowania takich warsztatów w Warszawie i właśnie zbieram grupę potencjalnych chętnych, żeby zobaczyć, jak duże byłoby zainteresowanie z Waszej strony.

Niech wszystkie Mamy czują się zaproszone, bez względu na odległość od Warszawy, jeśli tylko są w stanie dotrzeć na warsztat.

Dokładniejsze informacje o propozycji warsztatów znajdziecie pod tym linkiemhttp://alexba.eu/2014-11-30/tematy-rozne/warsztaty-dla-mam-z-malymi-dziecmi-pytania-do-was/ Przy okazji gorąco Was też zachęcam do zapoznania się z blogiem Alexa, na którym możecie znaleźć wiele ciekawych zagadnień!

Nie mamy jeszcze ustalonych żadnych terminów spotkania ani konkretnego miejsca. To wszystko będzie do ustalenia, jak już znajdzie się grupa chętnych Pań.

Alex proponuje grupę ok. 50-120 pań, jeśli liczba chętnych znacznie przekroczy tę liczbę, to będą obowiązywać zapisy. Przy zapisaniu się na listę będzie można też podać tematy, jakie chcecie, aby były poruszone. Warsztaty z założenia mają być zupełnie darmowe, ew. wchodzi w grę zrzutka na catering. Ale to wszystko wkrótce.

 

Teraz potrzebuję od Was informacji, czy jesteście zainteresowane wzięciem udziału w takim warsztacie?

Proszę, napiszcie krótką informację w komentarzu pod tym wpisem lub na profilu bloga kochanedzieci.pl pod wpisem o tym wydarzeniu (https://www.facebook.com/blogkochanedzieci).

Zapraszam Was również do przesyłania tej informacji  innym Mamom, może akurat wśród nich też będą osoby zainteresowane takim spotkaniem.

 

Dziękuję już teraz za Wasz odzew i mam nadzieję do zobaczenia niebawem na spotkaniu z Alexem!

4 Komentarze

 1. Jestem jak najbardziej chętna ;-). Super pomysł! Będąc z dzieckiem w domu czuję potrzebę by pomyśleć również trochę o sobie. Mam tu na myśli nie tylko zakup nowego ciuchu czy ćwiczenia fizyczne (najczęściej z dzieckiem na rękach) ale również potrzebę rozwoju, potrzebę zmiany. Na razie moja potrzeba zmiany skupia się wokół tego co chcę robić w życiu. Zastanawiam się czy to co robiłam zawodowo jest tym czemu powinnam się dalej poświecić. Gdzieś w głowie kłębią się luźne pomysły. Jest jednak strach przed spróbowaniem czegoś nowego, ale i entuzjazm związany z ewentualnym przedsięwzięciem.

  • kochanedzieci

   4 grudnia 2014 at 21:21

   Witaj w klubie Ala:) zarówno tych chętnych do wzięcia udziału w warsztacie, jak i tych kobiet i jednocześnie mam, które chcą zmian na lepsze w swoim życiu:) Aha, zapomniałam o bardzo istotnej rzeczy – na spotkanie będzie można przyjść w razie czego z Maluszkiem:) W ogóle to trochę trudno jest organizować warsztat, w którym najpierw zbieramy chętnych, a potem ustalamy termin itp. Ale niestety tu nie da się inaczej.. Mam jednak nadzieję, że uda się znaleźć termin, który będzie pasował większości osób! To już mamy 4 osoby chętne, czekamy na więcej!!!:)

 2. Ja bym była chętna, ale mój młodszy syn ma niecałe 3 tygodnie… Może po Nowym Roku da radę?

  • kochanedzieci

   19 grudnia 2014 at 23:20

   Aniu, dziękuję za wiadomość, zwłaszcza że domyślam się, jaki masz teraz intensywny czas w życiu:) Dokładnego terminu jeszcze nie ma, będziemy go ustalać, jak zbierze się grupa chętnych osób. Ale będzie to w razie czego przyszły rok, mam nadzieję, że do tego czasu sytuacja się u Ciebie ustabilizuje i będziesz mogła wziąć udział w ew. spotkaniu. Mam tylko prośbę, do Ciebie i do wszystkich potencjalnych mam – napiszcie proszę krótką wiadomość na maila który jest podany na blogu (blogkochanedzieci@gmail.com), że jesteście zainteresowane warsztatem. Będzie to bardzo przydatne, żebym mogła potem do Was wysłać informacje o spotkaniu. Do żadnych innych celów Wasze maile nie będą wykorzystywane. Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne zgłoszenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


Wymagane