Cześć!

Cieszę się, że zawitałaś na mój blog i mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej.

Chcę Ci pokazać, że możesz jeść smacznie i w ilościach jakich chcesz, a jednocześnie pozostać szczupłym i zdrowym. I wcale nie będziesz musiała liczyć kalorii ani wydawać krocie na jedzenie. Nauczę cię, jak szybko przygotować posiłek, mając pod ręką proste i tanie produkty.

Dam Ci wskazówki, jak skończyć z uzależnieniem od gotowych słodyczy, szybko przyrządzając swoje własne zdrowe i słodkie desery.

Pokażę Ci, jak pozbyć się zbędnych kilogramów i przewlekłych dolegliwości, a zyskać niesamowitą energię.

Chcę Cię również zmotywować do tego, abyś odważyła się zrewolucjonizować swoją kuchnię. Podpowiem także, jak motywować bliskich, aby chcieli sięgać po zdrowe produkty.

Wszystkie rozwiązania testuję na sobie i swojej rodzinie, posiłkując się wiedzą z różnych książek. Nasza rodzina jest najlepszym dowodem na to, że zmiana o której piszę jest możliwa!

 

Wiem z własnego doświadczenia, jak trudno jest zacząć, ale zmiana o której piszę naprawdę jest możliwa! Chcę Ci pokazać, jak to zrobić!

 

A zmiana żywienia to dopiero początek. Początek bardziej świadomego i radosnego życia. O takim życiu również piszę, bo wiem, że każdy na nie zasługuje i może po nie sięgnąć!

 

 

Pozdrawiam Cię serdecznie i zdrowo,

Patrycja Wratny